Kasutustingimused

Veebipood vassilissa.eu (edaspidi Veebipood) omanik on Vassiresto OÜ, registrikood 14677321, tegutsemis aadressiga Kompanii 2, Tartu, Eesti.

 

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 

Müügitingimused (“Tingimused”) kehtivad Veebipoest toodete (“Toode”) ostmisel Veebipoe kasutaja (“Klient”) ning e-poe omaniku, Vassiresto OÜ (“Veebipood”) vahel.

 

Lisaks Tingimustele reguleerivad E-poe kasutamise käigus tekkivaid õigussuhteid kehtivad Eesti Vabariigi õigusaktid.

 

Veebipood jätab igal ajal endale õiguse Tingimusi muuta. Tingimuste muudatused avaldatakse veebilehel ning need jõustuvad koheselt peale avaldamist. Veebipoe vahendusel tellides kinnitab Klient, et on Tingimustega nõustunud.

 

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes (€), märgitud toodete juurde ning sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu (20%). Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

 

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
Kauba eest on võimalik tasuda läbi Maksekeskuse. Pangalinke saab kasutada järgmistes Eesti pankades: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.
Ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

2. Tellimuse vormistamine

 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

3. Kohaletoimetamine

 

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

 

Tooted valmistatakse tellimuse peale, välja arvatud juhul, kui ei ole märgitud teisiti.

 

Toode toimetatakse Kliendini kulleriga. Ühtlasi on võimalik tellimusele ise järele tulla, andes sellest märku tellimust tehes, aadressile Kompanii 2, Tartu, restoran Vassilissa. Veebipood teavitab Klienti e-posti või telefoni teel, kui tellimus on kätte saadud ning tõenäolise kohale toimetamise aja. Tarneaeg 1-1,5h.

 

Tellimusi täidetakse Tartu linna piires ning linna piirist kuni 10 kilomeetri kaugusele.

 

4. Taganemisõigus

 

Kaupa saab tagastada ainult kauba kohale toonud kullerile. Kui Klient märkab peale kulleri lahkumist, et ei ole rahul kohaletoimetatud toodete kvaliteediga, tuleb koheselt pärast kohaletoimetamist teavitada Vassiresto OÜ-d telefonil +646 2001 või e-posti aadressil info@vassilissa.eu ja kirjeldada olukorda, võimalusel teha foto.

 

Kui märkate toodete mittevastavusi kulleri lahkumise järel, võtke viivitamatult ühendust telefonil +646 2001 või e-posti aadressil info@vassilissa.eu ja selgitage täpselt tekkinud olukorda. Veebipoe omanik üritab tekkinud probleemi võimalikult kiiresti lahendada. Kaebusi saamata jäänud toodete osas võetakse vastu 1 tunni jooksul kauba kohaletoimetamise hetkest.

 

Kaubale ise järele tulles, on Kliendil kohustus koha peal kontrollida tellimuse vastavust.

 

5. Pretensiooni esitamise õigus

 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

 

6. Vaidluste lahendamine

 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga aadressile info@vassilissa.eu.

 

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.