Privaatsustingimused

Isikuandmete vastutav töötleja on Vassiresto OÜ (reg.kood 14677321) asukohaga Kompanii 2, Tartu, telefon 646 2001 e-posti aadress info@vassilissa.eu.
Ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

Vassiresto OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Palume leida aega, et tutvuda meie privaatsuspõhimõtetega.

 

Käesolevad Privaatsustingimused kohalduvad, kui Te kasutate veebikeskkonda www.vassilissa.eu. Veebikeskkonna kasutamisel olete nõustunud käesolevate Privaatsustingimustega.

 

Milliseid isikuandmeid töödeldakse?

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste nimetus, maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

 

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

 

Turvalisus

Kõiki veebikeskkonnast ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

 

Isikuandmete kaitse

Vassiresto OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

Otseturustusteated

Vassiresto OÜ ei saada klientidele otseturundusteateid.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste puhul palume võtta meiega ühendust aadressil info@vassilissa.eu